Jesteśmy stabilną i znaną marką.

Działamy na terenie ziemi wschowskiej już od 1995 roku i od początku świadczyliśmy usługi w branży poligraficznej i wydawniczej,  jednak naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych.

Wykonaliśmy szereg prac wdrożeniowych dla przedsiębiorstw i instytucji a teleinformatyczna opieka nad firmami, które podpisały z nami umowę na administrowanie systemami komputerowymi stała się głównym celem naszej działalności. Dział serwisu jest w stanie skutecznie reagować na każdy sygnał o awarii.  Sprzedajemy urządzenia fiskalne i zapewniamy ich serwis.  Od roku 1998 prowadzimy sprzedaż detaliczną sprzętu komputerowego oraz materiałów eksploatacyjnych.

W 2003 roku wspólnie z innymi firmami komputerowymi naszego powiatu realizowaliśmy projekt WSCHOWA.NET.PL. Sieć komputerowa połączyła ponad 3000 użytkowników oferując usługi dostępu do internetu i telefonii cyfrowej. Głównym jej atutem jest dostępność oferty bez limitów i różnorodne plany taryfowe.  Od 1 września 2016 roku rozpoczęliśmy sprzedaż domowych usług multimedialnych opartych na światłowodzie. Nowy projekt Mojemedia.Net to gniazdko światłowodowe w Twoim mieszkaniu. Wschowskie firmy świadczyły już nie tylko usługi dostępu do Internetu ale także telewizji i telefonu o bezkonkurencyjnej jakości, funkcjonalności i w przystępnej cenie. W roku 2016 sprzedaliśmy tę część przedsiębiorstwa i zakończyliśmy działalność teleinformatyczną, skupiając się na nowym projekcie.

Świadomi naszej lokalności zbudowaliśmy lokalny portal informacyjny zw.pl. Jest on częścią większej grupy portali i papierowej gazety o nazwie Głos Regionu. Zajmujemy się również promocją firm w Internecie. Posiadamy serwery internetowe i udostępniamy na nich miejsce na konta www oraz pocztę elektroniczną. Potrafimy „wdrożyć” Państwa firmę do korzystania z tego medium oraz wspólnie tworzyć Twój biznes w Internecie.

Rozumiemy, że dla Ciebie również ważne jest to, że inwestujemy i zatrudniamy lokalnie chodź nasze codzienne działania wybiegają daleko poza powiat wschowski.

Szczegółowa ofertę znajdziecie państwo na stronach internetowych oraz wszelkich informacji udzielamy w siedzibie firmy lub pod numerem telefonu 65 5406750. Natychmiast odpowiemy także na każde zapytanie skierowane na adres poczty internetowej poczta@protekst.com.pl