Jesteśmy stabilną i znaną marką.

Działamy na terenie ziemi wschowskiej już od 1995 roku i od początku świadczymy usługi w branży poligraficznej i wydawniczej.  Wykonaliśmy szereg prac wdrożeniowych dla przedsiębiorstw i instytucji a teleinformatyczna opieka nad firmami, które podpisały z nami umowę na administrowanie systemami komputerowymi stała się głównym celem naszej działalności.

Od roku 1998 prowadzimy sprzedaż detaliczną sprzętu komputerowego oraz materiałów eksploatacyjnych. Rozbudowany dział serwisu jest w stanie skutecznie reagować na każdy sygnał o awarii, czy to w Państwa firmie, czy w domu. Sprzedajemy urządzenia fiskalne i zapewniamy ich serwis. Obecnie naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych.

Od roku 2003 wspólnie z innymi firmami komputerowymi naszego powiatu realizujemy projekt WSCHOWA.NET.PL. Sieć komputerowa łączy ponad 3000 użytkowników. Oferuje usługi dostępu do internetu i telefoni cyfrowej. Głównym jej atutem jest dostępność oferty bez limitów i różnorodne plany taryfowe.

Od 1 września 2016 roku rozpoczęliśmy sprzedaż domowych usług multimedialnych opartych na światłowodzie. Nowy projekt Mojemedia.Net to gniazdko światłowodowe w Twoim mieszkaniu. Wschowskie firmy zjednoczyły siły, aby świadczyć usługi dostępu do Internetu, telewizji i telefonu o bezkonkurencyjnej jakości, funkcjonalności i w przystępnej cenie. Rozumiemy, że dla Ciebie również ważne jest to, że inwestujemy i zatrudniamy lokalnie.

Nie zaprzestaliśmy także działań w branży poligraficznej, wydawniczej i reklamowej. Świadomi naszej lokalności zbudowaliśmy lokalny portal informacyjny zw.pl. Zajmujemy się również promocją firm w Internecie. Posiadamy serwery internetowe i udostępniamy na nich miejsce na konta www oraz pocztę elektroniczną. Potrafimy „wdrożyć” Państwa firmę do korzystania z tego medium oraz wspólnie tworzyć Waszą witrynę w Internecie.

Szczegółowa ofertę znajdziecie państwo na stronach internetowych oraz wszelkich informacji udzielamy w siedzibie firmy lub pod numerem telefonu 65 5406750. Natychmiast odpowiemy także na każde zapytanie skierowane na adres poczty internetowej poczta@protekst.com.pl