Każdego dnia miliony ludzi na świecie a także w Polsce korzystają z Internetu. Stworzenie serwisu internetowego to koszt kilkukrotnie mniejszy od jednego spotu reklamowego w TV a przecież serwis taki to reklama pracująca całą dobę.

Ilu internautów to potencjalni klienci, szukają szukający informacji o produktach lub usługach związanych z Twoim biznesem? Czy w takiej sytuacji Twoja firma może sobie pozwolić na nieobecność w sieci?

Serwis taki to będzie dla Twojej firmy wsparciem oraz dodatkowym kanałem komunikacji, obniżającym koszty związane z obsługą klienta.

Dlatego proponujemy Ci zaprojektowanie i wypromowanie strony internetowej, która pozwoli Twojej firmie zaprezentować produkty lub usługi większej liczbie osób, przy niskim nakładzie finansowym. W przypadku gdy posiadasz już stronę internetową lecz nie spełnia ona jednak Twoich wszystkich oczekiwań proponujemy Ci przebudowę, wypromowanie oraz dostosowanie jej do nowych standardów biznesowych.

Nasza oferta dotyczy również tworzenia systemów zarządzania treścią (CMS – Content Management System) oraz sklepów internetowych. CMS pozwala przez przeglądarkę internetową wprowadzać zmiany na własnej stronie internetowej bez konieczności znajomości języka HTML.